![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
16 березня 2018 року, з нагоди професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, у міському Будинку культури відбулись урочистості.Для сучасної людини комунальні послуги стали звичною буденною справою, проте підсумки роботи працівників сфери помітно усім нам щодня, адже працівники галузі невтомно піклуються, щоб в наших оселях завжди була вода і тепло, щоб радували око парки і сквери, вулиці і дороги, двори і під’їзди.
В залі Будинку культури, для працівників цієї галузі, лунали вітання від Радомишльського міського голови Володимира Тетерського, керівників комунальних підприємств: «Благоустрій Міста» – Олександра Гангальського, «Водоканал» – Руслана Демчука.
Кращих представників комунальних підприємств громади за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, значні трудові здобутки та з нагоди професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення – нагороджено Почесними грамотами Радомишльської міської ради, районної ради та районної державної адміністрації.
Аматори культури всім працівникам даної галузі подарували святковий концерт.
http://radrda.gov.ua/