![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
З метою сприяння подальшому розвитку національної духовної культури, популяризації сучасної української естрадної пісні, пошуку нових аматорських колективів, молодих виконавців та авторів власних пісень, залучення молоді до активної участі в культурному житті Житомирщини 17 лютого 2018 року в смт. Романів відбувся обласний фестиваль – конкурс естрадної пісні «Кришталь мелодій» до Дня закоханих.
Талановиті артисти з різних куточків Житомирщини змагались того дня в різних номінаціях. Участь у фестивалі взяли біля 100 виконавців. На конкурс приїхала делегація з м. Молетаю Республіки Литва, у складі керівника відділу культури місцевої громади, педагога та двох конкурсанток. Солістка Радомишльського міського Будинку культури, вона ж і керівник народного жіночого вокального ансамблю «Джерело» Будинку культури Мар’яна Дацюк в номінації «солісти» стала лауреатом фестивалю – конкурсу завоювавши I-ше місце. Від організаторів, – управління культури та туризму Житомирської ОДА, Житомирського обласного центру народної творчості та сектору культури Романівської РДА наша землячка отримала диплом переможця, кубок та цінний подарунок (професійний мікрофон).
Вітаємо Мар’яну з черговою перемогою та бажаємо нових творчих успіхів!
http://www.radomyshl.com/