Народний депутат України Павло Дзюблик знову відвідав Радомишльський район

Павло Дзюблик останні два тижні здійснював особистий прийом громадян у своєму виборчому окрузі. За цей період з робочими візитами він побував у всіх 7-ми районах (а в деяких і неодноразово). Спілкувався з земляками в рамках особистих прийомів, зустрічей з колективами та громадами.
Народний депутат мав нагоду прозвітувати про свою роботу, хоча зустрічі будували в режимі “запитання – відповіді”.
Надзвичайно приємною виявилася  зустріч у Верлоцькій сільській раді Радомишльського району. Було озвучено ряд питань,зокрема:

– земельне законодавство,
-паї,
-зайнятість та самозайнятість населення,
доля ПП,
-ринок землі,
-ремонт доріг, об’єктів соціальної сфери.

Павло Дзюблик щиро сподівається ,що завдяки спільним зусиллям небайдужих громадян всі проблеми  вдасться вирішити.

    

Цього ж дня нароодний депутат поспілкувався з громадою Борщівської сільської ради.Ключовою темаю для місцевих жителів залишається питання об’єднання громад: багато “за” і “проти” “назбирали” земляки, але вибір-за ними. За словами Павла Дзюблика,він підтримає будь-який їх вибір.

Серед актуальних-питання облаштування НВК, який відновили при Борщівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів за кошти місцевого бюджету.
    

Далі Павло Дзюблик відвідав Пилиповицьку загальноосвітню школу І-ІІ ступенів .Тут його тепло зустріли директор Алла Олександрівна,педагоги та учні.

Все з душею і доладу тут, як би важко, з фінансової точки зору, не давалися всі ініціативи.
Розмову вели і про реформу освіти, і про децентралізацію, про українький поітикум, а також про нашу спільну біль – АТО.
Господарський підхід до вирішення проблем громади демонструє і сільський голова – Кириченко Ольга Михайлівна, розповіла про проблеми і досягнення.

  

Народний депутат не міг не завітати до Потіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
І, перш за все, завдяки ціленаправленості директора закладу – Білоруса Олега Федоровича. Завдячуючи його завзятості, при тісній співпраці та постійному діалозі, за сприяння Павла Дзюблика вдалося в минулому році включити до фінансування з державного бюджету Проект “Капітальний ремонт заміна вікон та дверей на металопластикові в Потіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів по вул. 1-го Травня, 24, с. Потіївка Радомишльського району”.
Результат є і він очевидний.

Приємно, що питання забезпечення громади на контролі у депутата Житомирської обласної ради Павленка Анатолія Анатолійовича, який фінансово підтримав придбання шкільного автобуса і, звичайно ж, що у голови Потіївської ОТГ – Майструка Володимира Олександровича, який щоденно вирішує проблеми громадян, що довірили йому цю почесну і відповідальну місію.
Павло Дзюблик щиро сподівається ,що завдяки спільним зусиллям небайдужих громадян всі проблеми  вдасться вирішити.

    

 

 

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
33 dsc09698 100_1060 dsc_0195
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930