![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
29 серпня до Радомишильського відділення поліції звернулась місцева мешканка з заявою про безвісне зникнення її неповнолітнього сина. Про це повідомляє прес-служба Ювенальної превенції Житомирської області.«Як виявилось хлопець зник ще декілька днів тому, але мати відразу не повідомила про це поліцію. Поліцейські Радомишильського відділення поліції провели розшукові заходи і виявили, що неповнолітній знаходиться в одному з населених пунктів Київщини. Пізнього вечора хлопця привезли додому і передали під опіку матері. З родиною працює інспектор ювенальної превенції», – йдеться у повідомленні.
http://zhitomir.today/