![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Оновлений зал обслуговування громадян відкрили для надання послуг понад 11 пенсіонерам Радомишля та району. Презентували фронт-офіс 27 грудня начальник головного управління Пенсійного фонду України в області Іван Заінчковський та перший заступник голови Радомишльської РДА Віктор Приймак.
«Результати нашої роботи свідчать, що ми безумовно доклали максимум зусиль у напрямку покращення якості обслуговування громадян, адже сьогодні відкриваємо 20 фронт-офіс. Крім цього, створивши віддалені робочі місця в об’єднаних громадах, ми наблизили пенсійні послуги майже для 130 тис. їх одержувачів за місцем проживання. Так, у Радомишльському районі – в Вишевицькій та Потіївській об’єднаних громадах, функціонує 2 таких робочих місця», – зазначив Іван Заінчковський, відкриваючи фронт-офіс.
У новому залі обслуговування працюють 3 фахівці управління, які надають пенсійні послуги для понад 11 тис. пенсіонерів міста та району.
Загалом у районах Житомирщині вже функціонує 20 фронт-офісів управління ПФУ та 20 віддалених робочих місць в об’єднаних громадах.