![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Понад мільйон сосен щороку висаджується у Радомишльському районі. Таку інформацію оприлюднив тамтешній головний лісничий Святослав Самоплавський.У рамках ялинкового прес-туру журналісти відвідали державне лісомисливське господарство у Радомишльському районі.
Окрім пункту продажу зелених красунь, котрих, до речі, чудово розкуповують, представники ЗМІ мали можливість побачити плантації молодої сосни 6 та 3-річного віку.
Юрій Целованський – лісничий Поташнянського лісництва наочно продемонстрував на території розсадника нову плантацію ялинки, котра налічує понад 2 тисячі молодих деревець.
Останні вибагливі до ґрунтів, через це сосни висаджується більше, орієнтовно: 1 -1,2 мільйони, відзначив лісівник.
Станом на сьогодні в області вже реалізовано 42тисячі новорічних красунь, загальний обсяг вирученого складає 1,7 мільйона гривень.
http://www.1.zt.ua/