![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Уже вкотре радомишльські яворинки та свободівці збирають волонтерську допомогу бійцям у зону російсько-української війни.Тому закликають усіх небайдужих долучатись до збору в офісі Радомишльського осередку Об’єднання українок «Яворина».
Волонтерка Таїсія Василюк розповідає: «Наприкінці старого року написала пост у фейсбуці про збір необхідного для наших хлопчиків – вояків на сході. І вже днями отримала поштою не одну, не дві, а багато посилок з медикаментами від своєї знайомої з Харкова. Надійшли й теплі речі для воїнів.
А ми продовжуємо збір овочів, кави, чаю, меду, консервації, смаколиків, цукерок, домашньої випічки, теплого одягу, оберегів, листівок-привітань, засобів гігієни».
Яворинки чекають на всіх охочих долучитись до збору допомоги в офісі щовівторка й щочетверга з 10 до 14 години.
«Все, що ми зберемо, буде доставлено нашим волонтерським екіпажем на чолі з нашим другом, житомирським волонтером Олександром Таргонським до багатьох підрозділів захисників. Житомиряни, земляки, не спимо, часу обмаль!» – закликає свободівка, яворинка Наталія Черняєва.
За додатковою інформацією звертатись за номерами телефонів: 0975757586 (Таїсія Василюк), 0988378758 (Наталія Черняєва).
http://ruporzt.com.ua/