![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
96-річна жителька м. Радомишля 5 липня віддала «представниці» благодійної організації «Червоний хрест» під приводом обміну старих купюр грошей на нові усі свої заощадження – понад 20 тисяч гривень, зібраних бабусею з копійок пенсії. Натомість жінці залишивсь конверт із нарізаними у ньому аркушами газетного паперу. За цим фактом розпочато досудове розслідування. Однак навіть після встановлення осіб шахраїв та притягнення їх до кримінальної відповідальності, ймовірність повернення коштів потерпілих дуже незначна. Тому в усіх фінансових операціях будьте максимально уважними та розважливими, не довіряйте малознайомим людям, не вірте їх обіцянкам та байкам. Лише обачність, розсудливість, спокій та здоровий глузд допоможуть вберегтись від аферистів.
http://zhitomir-online.com/