![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
П’ять юних красунь змагалися у конкурсі ” Міні Міс-2018″ 1 червня у міському Будинку культури.Кожна з учасниць отримала свій титул, ніхто не залишився без корони. У юних красунь було три виходи на сцену. Спершу дівчатка вийшли на представлення, а потім почались конкурси.
Перший конкурс – презентація. Кожна з учасниць коротко розповіла про себе: про свою родину, свої уподобання.
Присутні були в захваті від другого конкурсу – талантів. Дівчатка танцювали, співали, грали на музичних інструментах, читали вірші. Гучними оплесками та кричалками підтримували глядачі конкурсанток. Всі переконались– є таланти в Радомишлі!
І на останнє дефіле маленькі красуні вийшли у чарівних білих сукнях.
Кожна міс отримала гарні подарунки, спонсором яких виступила Радомишльська міська рада в особі міського голови Володимира Тетерського.
Між дефіле публіку розважали танцювальні колективи Радомишля. Журі визначило номінації та міні міс Радомишль.
https://radmr.gov.ua/