![8 8](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_gol1.jpg)
![14 14](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04171.jpg)
![26 26](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08278.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Як повідомляють рятувальники, 14-річна дівчинка врятувала своїх менших братів, 2006 та 2009 років народження. 11-річний хлопчик отримав 70% опіків тіла, його госпіталізовано до центральної районної лікарні.Управління ДСНС України у Житомирській області інформує, що 27 лютого об 11:04 до Служби порятунку «101» м. Радомишля надійшло повідомлення про пожежу у двоповерховому житловому будинку в с. Спірне. На момент пожежі у будинку знаходилось троє дітей, батьків вдома не було. На час прибуття рятувальників будинок горів по всій площі. О 12:48 пожежу вдалося локалізувати. Ліквідація наразі триває. Попередня причина займання – необережне поводження з вогнем під час розпалювання груби (для розпалювання діти використовували бензин). На місці події працює відділення рятувальників 16-ї державної пожежно-рятувальної частини у складі 5 осіб. Усі обставини надзвичайної події наразі з’ясовуються.
https://zt.20minut.ua/