![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Вже третій рік поспіль у Радомишлі офіційно проходить чемпіонат молодіжної ліги КВК.
1 квітня за звання найбільш веселих та кмітливих змагалося 4 команди, а призовий фонд турніру склав 10 тисяч гривень.
Офіційно це вже третій чемпіонат з КВК, який проходить у Радомишлі. Для дітей це підготовка до майбутнього, впевненість у собі, ораторські практики та вміння виходити з будь-якої ситуації.
У планах – передача естафети до інших районів та проведення обласного чемпіонату спільно з депутатами. Одна із пропозицій – щоб депутати підтримали таку діяльність у себе на місцях, а потім найкращі команди зустрілися на обласному рівні.
Можливість проведення такого чемпіонату обговорюється з управлінням сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.
http://oda.zt.gov.ua/