![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
З 2 по 8 лютого було проведено комплексне відпрацювання у м. Радомишль де внаслідок пожежі загинуло двоє людей. Головним та провідним інспектором Радомишльського РС та рятувальниками 16 ДПРЧ (м.Радомишль) був здійснений масовий по дворовий обхід житлового сектору та проведено бесіди з людьми на теми: «Дотримання правил пожежної безпеки в побуті», «Дії при виявленні ВНП», «Небезпека пічного опалення». Також було проведено рейд по водних об’єктах Радомишльського району під час якого рятувальники попереджали про небезпеку тонкого льоду та було проведено інструктажі з рибалками на теми: «Небезпека тонкого льоду», «Правила поведінки на льоду». 07 лютого головним інспектором Радомишльського РС було організовано навчальну евакуацію з Радомишльської ЗОШ №3, проведено масово-роз’яснювальні заходи, щодо профілактики пожеж серед дітей. Проведення бесід з дітьми щодо попередження пожеж, надання першої медичної допомоги при ураженні вогнем, та проведено інформаційні бесіди з людьми в громадському транспорті.
Організатори комплексного відпрацювання у м. Радомишль сподіваються, що такий захід позитивно вплине на суспільну думку щодо необхідності дотримання правил безпеки життєдіяльності у побуті, через що уже незабаром кількість пожеж, зареєстрованих на території Радомишльського району, зменшиться.
Провідний інспектор Радомишльського РС
лейтенант служби цивільного захисту Стеценко В. Ю.