![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
25 лютого о 08:50 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що у м. Радомишль на р. Мика дикий лебідь потрапив у крижану пастку. Про це рятувальників сповістили радомишляни, які проходили повз річку і побачили, що птах борсається на крижаній воді і не може пливти.
Прибувши до місця виклику, бійці ДСНС з’ясували, що лебідь знаходиться на відстані 10 м від берега. На надувному човні рятувальники дісталися до птаха та побачили, що в нього до криги примерзли крила. Обережно звільнивши лебедя з крижаної пастки, вони повернули йому змогу вільно плавати. Ушкоджень лебідь не отримав.
http://zhytomyr.dsns.gov.ua/ua/