![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
9 березня 2018 року, з нагоди 204-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка у Радомишлі відбулася церемонія покладання квітів до пам’ятника Великого Кобзаря.В заході взяли участь: голова міської ради Володимир Тетерський, голова районної ради Олександр Потієнко, голова райдержадміністрації Світлана Ковальчук.
Поезії нашого Кобзаря — то одкровення, які він висловив на адресу минулих, сучасних і прийдешніх поколінь українців.
Шевченкове слово, його поетична мова вже більше ніж два століття запалюють серця мільйонів українців патріотичним вогнем.
І сьогодні, у важкий час змін, протистояння, смерті, сліз та страждань майданівців, воїнів антитерористичної операції у знайомих з дитинства поетичних рядках ми знаходимо вічні зерна світла й добра, що палахкотять незгасним полум’ям безкомпромісної справедливості та проникливої мудрості.
Тарас Шевченко — це вічний вогонь, що ніколи не згасне в серцях народу, а його творчість — це святиня, якою повинен дорожити й пишатися кожен патріот своєї Батьківщини.
Тож давайте завжди берегти у своєму серці той вогник любові до України, який запалив поет своїми безсмертними творами.
Давайте разом зосередимо свою увагу на сторінках великої спадщини Кобзаря, тому що в наш неспокійний час нам, може, як ніколи, потрібні сила духу Тараса, його віще слово та незламна віра в те, що «буде правда між людьми».
Давайте спільними зусиллями, своєю працею та здобутками будувати Україну такою, як хотів її бачити великий Кобзар».
http://radrda.gov.ua/