![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
5 лютого о 17:43 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в цегляній будівлі, що розташована на території деревообробного підприємства в с. Облітки Радомишльського району. Про це рятувальників сповістив один із працівників об’єкту, який виявив загоряння.За вказаною адресою одразу було скоординовано рятувальників 16-ої Державної пожежно-рятувальної частини та працівників місцевої пожежної охорони с. Потіївка. Ними встановлено, що загоряння виникло в підсобному приміщенні будівлі. Там вогонь охопив 200 кв. м перекриття біля димаря.