![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
У Житомирській області на дорогах місцевого значення загального користування тривають поточні середні та капітальні ремонти. Крім цього, триває ремонт мосту у м. Радомишль через річку Тетерів.Хід виконання робіт на мосту перевірив вчора, 13 вересня, голова ОДА Ігор Гундич.
Ремонт мосту через річку Тетерів на автомобільній дорозі Т-06-08 Малин – Кочерів в місті Радомишль виконує Служба автомобільних доріг у Житомирській області.
На мосту вже проведено демонтаж старих конструкцій та старого покриття. В даний час проводиться армування проїжджої частини та тротуарів мосту та бетонування монолітних будов.
Довжина мосту після ремонту становитиме: 228 з половиною погонних метрів з габаритами 7,5 завширшки та з двома тротуарами по півтора метри.
Також тривають поточні середні та капітальні ремонти доріг. На 8 дорогах вже завершили поточний середній ремонт – загальна протяжність 13,8 км
На 3 дорогах тривають капітальні ремонти:
Поточні середні ремонти продовжуються на таких напрямках:
https://www.1.zt.ua/