![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![8 8](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_gol1.jpg)
![15 15](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00098.jpg)
![p1010265 p1010265](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/vidomi-miscya/thumbs/thumbs_p1010265.jpg)
25 квітня у Радомишльському районі управління цивільного захисту населення облдержадміністрації провело тренування органів управління та сил цивільного захисту області щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на території військової частини, яка розташована в селищі Городок.
У заході взяли участь представники районного сектору управління ДСНС у Житомирській області, керівний склад цивільного захисту та керівники спеціалізованих служб цивільного захисту району, районна евакокомісія та комісія з питань евакуації селища Городок, голови сільських рад, населені пункти яких попадають в прогнозовані зони ураження при виникненні надзвичайної ситуації.
Головна мета таких тренувань – вдосконалення злагодженості та оперативності в роботі, підвищення готовності органів управління та сил цивільного захисту до виконання заходів з евакуації населення із зони можливого ураження.
За легендою тренувань на території військової частини виникає пожежа з подальшою детонацією боєприпасів, внаслідок чого утворилася зона ураження з радіусом до 5 км. До неї потрапили 5 населених пунктів з населенням понад тисячу осіб.
Під час тренувань відпрацювали заходи з оповіщення, евакуації, розміщення евакуйованого населення та забезпечення публічної (громадської) безпеки і порядку в евакуйованому населеному пункті селищі Городок.
http://oda.zt.gov.ua/