![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
На Житомирщині у Радомишлі відновлюється спорткомплекс «Динамо». Це ще один «символ змін» в області, який реконструюють за кошти Державного фонду регіонального розвитку. Наразі на спортивному об’єкті проводять внутрішні роботи.Про це розповів голова Радомишльської ОТГ Володимир Тетерський.
У Радомишлі триває реконструкція спорткомплексу «Динамо»: вже утеплені та розфарбовані в яскраві кольори фасади, проведені основні роботи з енергоефективності.
«Наразі продовжуються внутрішні роботи, далі будуть прокладати каналізацію та проводити благоустрій території. У спорткомплексі облаштували роздягальні, душові кабіни, місце для глядачів на балконі, чого раніше не було», – сказав Володимир Тетерський.
Після завершення реконструкції спортивного комплексу «Динамом» тут продовжать проводити секційні заняття для дітей та молоді з таких видів спорту:
– футбол;
– волейбол;
– баскетбол;
– гімнастика;
– кікбоксинг.
Довідково. Вартість реконструкції спорткомплексу «Динамо» – близько 15 млн грн. Проект реалізується за кошти ДФРР, а також 20% – співфінансування з місцевого бюджету.
https://www.1.zt.ua/