![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Відповідне розпорядження підписав голова обласної державної адміністрації Ігор Гундіч від 29.03.2018 № 112 «Про проведення заходів із санітарного очищення та благоустрою територій населених пунктів області».Акція проходить з метою забезпечення утримання території населених пунктів району у належному стані, створення сприятливих умов для життєдіяльності громадян, поліпшення екологічного стану та архітектурно-естетичного вигляду об’єктів в районі.
Радомишльська міська рада запрошує долучитися до акції всіх бажаючих мешканці багатоквартирних будинків, приватних обійсть; всі кому не байдужа краса нашого рідного міста та населених пунктів громади.
Довідкова інформація за телефоном: 097-835-12-68
http://radmr.gov.ua