![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Мова – це стежина, яка поєднує минуле із сучасним, відкриває шлях у майбутнє. З метою великої любові і поваги до рідної мови в Радомишльській районній бібліотеці для дітей пройшов День захисту української мови. Гостями бібліотеки були учні 5-Б класу гімназії. З дітьми був проведений мовний конкурс «Плекатимеш мову цвістимуть слова». Всі етапи конкурсу були активними, а веселіше всього пройшов «Лінгвістичний волейбол». На початку конкурсу в глибокій тиші учні прослухали «Молитву про мову» К Мотрич. Обговорили міні – плакат «Говоримо українською, а не на українській».
Тай, як всі присутні вперше в стінах старшого відділу бібліотеки, то для них була проведена екскурсія і ознайомлення з «таємницями бібліотечного царства».
Учням розповіли про автора, який написав гімн міста – Владислав Кульчицький. Почули цікаві історії місцевого краєзнавця Олександра Пирогова.
Книга – це діалог, а бібліотека – скарб людства. Переступайте наш поріг!
http://radrda.gov.ua/