![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
19 грудня у день святого Миколая за підтримки нардепа Павла Дзюблика столицю відвідали старшокласники з міста Радомишль.Однією із зупинок став Меморіальний комплекс Національний музей історії України у Другій світовій війні.
Ми традиційно включаємо дану екскурсію для випускників шкіл, адже наші діти мають аналізувати історичні події, проводити паралель з сучасністю та формувати своє бачення сьогодення, рости патріотами України.
Крім того, зовсім скоро їм здавати ЗНО, а це своєрідне повторення і узагальнення вивченого матеріалу.
Цього дня було ще багато чого цікавого, учні ознайомилися з вищими навчальними закладами Києва, так як вибір професії на даний час чи не ключове рішення у їхньому житті.
“Я радий, що отримав схвальні відгуки про цю передноворічну мандрівку.Бажаю нашим дітям здійснення усіх мрій у Новому році!”-відмітив Павло Дзюблик.