![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
У Радомишльському районі співробітники ДСНС області виявили 3 боєприпаси. Зокрема, перший виклик до рятувальників надійшов із с. Кримок. Під час земельних робіт у власному квітнику, жінка влучила лопатою по невідомому металевому предмету. Фахівці ДСНС, які прибули за її повідомленням, ідентифікували знахідку як мінометну міну калібром 82 мм часів минулих війн. У селі Межирічка селяни виорали плугом 76-мілімотровий артснаряд. А от безпосередньо у м. Радомишль, вибухонебезпечний предмет помітили самі вогнеборці. На території закинутого підприємства вони гасили загоряння сухої трави. Після ліквідації пожежі побачили, що з-під землі видніється підозрілий предмет. З’ясувалось, що це граната РГ-33 часів минулих війн.
http://zhitomir-online.com/