У МІСЦЕВИХ РАДАХ ТЕПЕР БУДЕ ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

У місцевих радах відтепер буде відкрите поіменне голосування. Про це повідомляє прес-служба Мінрегіону України. «Депутати забезпечили введення прозорого голосування у місцевих радах та громадського контролю за голосуванням кожного депутата. Відповідний проект Закону України «Про внесення змін до статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (щодо поіменних голосувань)» Верховна Рада ухвалила за основу та в цілому. За це проголосували 236 народних депутатів», – йдеться в повідомленні.

poig1

Ухвалення цього законопроекту дозволить підвищити персональну відповідальність депутатів і покращить якість роботи місцевого самоврядування. Рішення місцевих рад ухвалюватимуться відкритим поіменним голосуванням, окрім випадків, для яких чинним законом передбачається таємне голосування (наприклад, питання обрання на посади в раді, висловлення недовіри).

Результати поіменного голосування підлягатимуть обов’язковому оприлюдненню та наданню за запитом відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації». Усі результати поіменних голосувань розміщуватимуться у той же день на офіційному сайті ради і зберігатимуться там протягом необмеженого строку.

Анатолій МЕЛЬНИЧЕНКО

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

1 коментар to “У МІСЦЕВИХ РАДАХ ТЕПЕР БУДЕ ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ”

  • Юрій Малашевич says:

    Депутат Черняхівської районної ради Анатолій Михайлович Мельниченко є членом постійної комісі Ради з питань регламенту, депутатської етики, правопорядку та прав людини. Тому я вдячний йому за дость доречну та наразі актуальну інтернет – публікацію. Висвітлення ним цього важливого рішення українського парламенту можна вважати активним початком його діяльності як члена зазначеної профільної комісії. Сподіваюсь, що згаданий паном Анатолієм законодавчий акт буде успішно завізований главою держави і через два місяці після його офіційного опублікування вступить в повну юридичну силу. Не можу твердо сказати чи потрібно до моменту підписання форсувати ситуацію і негайно відображати прийнятий парламентом, проте ще не підписаний президентом закон в проекті нового регламенту районної ради 7 скликання. На мою думку необхідно зачекати до набуття повної законної сили. Безсумніву, що механізм поіменного голосування в місцевих радах вступить в дію і ми будемо свідками всіх його позитивних наслідків і результатів.

Залишити коментар

Gallery
13 20 img_6080 100_1617
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930