![5 5](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Показник захворюваності на грип та ГРВІ серед населення області складає 91,4 на 100 тисяч населення, що лише на 6% нижче епідемічного порогу. Тобто, в цілому по області рівень захворюваності наближений до епідемічного.
Серед тих, хто захворіли, 60% складають діти до 17 років. Перевищення епідемічного порогу реєструється на 11 адміністративних територіях області: Попільнянському, Ружинському, Новоград-Волинському, Олевському, Коростишівському, Черняхівському, Житомирському, Любарському, Малинському, Радомишльському районах та м. Житомирі.
Про це повідомляє головне управління Держсанепідемслужби у Житомирській області. Так лише за останній тиждень на Житомирщині захворіло 11 490 осіб.
Більше тут- Що маємо знати про грип.