Керівники Черняхівського району переконані, що народ – це бидло

Очільники Черняхівського району попри все продовжують збирати зі свого народу одноденний заробіток у Житомирський обласний благодійний фонд «Розвитку фізичної культури і спорту та Олімпійського руху». Поняття “все” включає в себе: здоровий глузд, критику в “Урядовому кур’єрі” та на телеканалі “1+1”, виправдальну статтю в газеті “Нове життя” і совість, яка мала б бути притаманною вищезазначеному керівництву з огляду на те, що таки соромно збирати гроші з тих, кому їх і так на життя бракує. Гроші в подібні фонди потрібно збирати з ідейних вождів і благодійників-роботодавців наших районних керівників, котрі водночас є й українськими олігархами, що за останній рік зуміли подвоїти власні статки. Люди мовчки здають гроші в цей фонд, деякі навіть добровільно-примусові заяви про відрахування в них одноденного заробітку пишуть. Ні, не з великої любові до фізкультури й спорту. Спробуй не напиши – наслідки не забаряться. Як браві солдатики, керівники установ і організацій звітують щотижня на апаратній нараді районному керівництву про кількість коштів, зібраних зі своїх підлеглих, скоро, мабуть, і квитанції як докази пред’являтимуть. Спробуй не прозвітуй. Або спробуй сказати, що хтось із твоїх працівників відмовився здавати кошти. Тобі відразу ж запропонують позбутися такого працівника (добре, що не розстріляти), як запропонував це зробити нещодавно голова райдержадміністрації головному санітарному лікареві району. При цьому всьому влада продовжує наполягати, що збір коштів триває добровільно. Тому в газеті «Нове життя» виступила зі статтею про зазначений фонд за підписом головного спеціаліста відділу у справах сім’ї, молоді та спорту В.В.Василикова, де чорним по білому написано: «Головою райдержадміністрації та головою районної ради видано доручення керівникам районних служб, організацій, установ провести роз’яснювальну роботу серед населення щодо добровільних пожертвувань і утвердження гуманізму, милосердя та благодійництва на теренах району». Насправді в цьому дорученні керівникам наказано збирати зі своїх підлеглих кошти, причому із зазначенням конкретних сум. Пропонуємо вам копію одного з таких доручень, яку дістати було неважко, бо подібні документи є в усіх керівників. Підсумовуючи все вищесказане, просто дивуєшся ставленню керівництва району до людей як до бидла.

Публікації по темі:

Розвиток фізичної культури і спорту залежить від нас всіх

Житомирський спорт має врятувати благодійний фонд

Хочеш їсти? Займайся спортом!

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середнє: 3,00 з 5)
Завантаження...

5 коментарів to “Керівники Черняхівського району переконані, що народ – це бидло”

 • yuralifer says:

  Автор, а інакше яким чином розвивати спорт, здорову націю!? Коли грошей не вистачає навіть на зарплату майже всіх відділів!Якщо не збирати то не буде взагалі фінансування. Тоді ви будете “обливати брудом” те, що взагалі спорту в районі немає! Це питання, як монета з двома сторонами! Аналізуйте спочатку, а потім пишіть! =)

 • admin says:

  Благодійність – справа доброчинна. Якщо уважно прочитати статтю 23 закону України “Про благодійництво та благодійні організації” там чорним по білому написано: “Втручання органів державної влади, органів місцевого самоврядування та їх посадових осіб у діяльність благодійних організацій, крім випадків, передбачених цим Законом, забороняється.”
  Що ж до розвитку спорту, не потрібно виділяти гроші з бюджету на придбання дорогих автомобілей (750 тис грн., за останні 8 місяців). Коли ж нема чого їсти – не до спорту. Аналазуйте шановний yuralifer, а потім пишіть.

 • YuraLifer says:

  Просто якщо цей сайт для людей то мене політи =)

 • Kostya says:

  Фінансове забезпечення розвитку фізкультури і спорту – це функція держави. Ми їй на ці цілі сплачуємо податки!!! А коли вона ці гроші кладе собі в кишеню(скоріше не вона, а її чиновники), то ми не зобов’язані це робити за неї. А якщо ти, Юра, підтримуєш ідею обласного керівництва зшибнути грошенят на проведення чемпіонатів (читай: бухнути круто) кишеньковими новоствореними федераціями, то міг би хорошу ідею приміряти на район, і створити подібний фонд народний (а не чиновницький) в районі, як альтернативу, то може б гроші в районі пішли б на справді розвиток спорту!!!
  І ще: один наш колишній губернатор, а нині нардеп сказав: коли в (подібному) фонді з’явиться 301-ша тисяча, їх обов’язково спіонерять…
  Чекай обласної благодаті!

 • Анатолiй Пономаренко says:

  В першу чергу шановнi керiвники повиннi викласти данi про те, що вони зробили щоб не тягнути грошi p людей!

Залишити коментар

Gallery
24 33 dsc02544 100_1528
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031