Люди приходять на зустрічі з Оксаною Білозір, незважаючи на залякування і перешкоджання влади

Хоча Вільський сільський будинок культури був закритий на замок (як це, зазвичай, прийнято для опонентів провладних кандидатів на Черняхівщині), а місцевий сільський голова Ірина Гересняк не могла того дня бути разом із громадою, яка її обрала (якраз тоді перебирала картоплю), – у Вільську таки відбулася зустріч із народним депутатом України, народною артисткою України Оксаною Білозір. Проте не тільки вільчани мали можливість минулої неділі спілкуватися з нею – на ту зустріч приїхали люди з Вишполя та Іванкова, Щербин, Щенієва і Перемоги. Вони зробили це із власної волі, а не так, як збирають під розписку або зганяють підневільний народ (приміром, бюджетників) на зустріч із провладним кандидатом.
Люди казали, що гріх було не зустрітися з такою співачкою – із душею і голосом України. «Це вам не Софія Ротару, яка втекла до Москви заробляти гроші, співаючи російською», – казали сільські вчительки. «Та вона ж не тільки співачка, а ще й колишній міністр культури, – казав дідусь в окулярах і додавав: – і не такий, як нинішній міністр Кулиняк, який грає на скрипці, тримаючи її між ногами, і призначає керувати святою Лаврою дівчат легкої поведінки, які фотографуються в сороміцьких журналах оголеними». «О, Оксана такого не зробила б, – додавав чоловік років сорока п’яти, – вона і депутат не найгірший. Знаю, що саме завдяки їй прийняли закон проти того, щоб гральний бізнес у нас був безконтрольний».
Оксана Білозір щиро відповідала на питання людей, а вони її уважно слухали. А вже як заспівала, то якась бабуся, втираючи сльозу, сказла: «Я б за тебе, доцю, і за цю одну пісню проголосувала б – серце завжди відчує хорошу людину…»
Зустрілися того дня з Оксаною Білозір і люди в Новополі. До них приєдналися жителі Ксаверівки, Окілка й Івановичів. Старші сиділи на стільцях, чемно наданих новопільським сільським головою Петром Бовтіком, молодші стояли перед будівлею сільської ради (добре, що зустріч відбувалася на вулиці – актова зала сільської ради усіх бажаючих не вмістила б). Оксана Володимирівна розповідала про свою позицію у парламенті стосовно рідної української мови, адже вона не голосувала за ганебний закон Ківалова -Колесніченка, як зробив це Віталій Журавський. А ще місцеві люди, виявляється, знають, що Оксана Білозір стоїть на захисті прав українців, які поїхали за кордон на заробітки і що відстоює питання європейської інтеграції. Шкода, що місцевий сільський голова не був на цій зустрічі разом зі своїм народом: був зайнятий. Та й директор школи приєднався до односельців тільки в кінці заходу: живе в селі – мусить працювати на полі. Проте від імені громади подякував Оксані Білозір місцевий священик. Ні, отець Ігор не агітував голосувати за неї на виборах, але його слова були мудрими і простими, вони підтверджували думку кожного присутнього на зустрічі: треба бути чесними із самим собою, думати головою і нікого не боятися.


1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

14 коментарів to “Люди приходять на зустрічі з Оксаною Білозір, незважаючи на залякування і перешкоджання влади”

 • Герасим says:

  ….а місцевий сільський голова Ірина Гересняк не могла того дня бути разом із громадою, яка її обрала (якраз тоді перебирала картоплю….. Яка стидота!

  • Галя К. says:

   Чого стидота? На слідуючий раз Оксана Білозір заспіває прямо на копці в сільської головихи. Вона жінка негорда.

 • Нестор бандерівець says:

  Ніколи не чув щоб Оксана співала по-російському.Молодець вона.

 • Лелецький says:

  А чого товариш Журавський, любимець влади ніколи не зустрічається так попростому з людьми? Чого не дивиться нам в очі? Чого не розмовляє з нами так довго як О.Білозір? Чого щось тикне людям у руки і швидко втікає?

 • Kinder says:

  Чого щось тикне людям у руки і швидко втікає?
  Він же роздає по пятдесят гревень !!!!
  Ось такий народ наш продажний з 50 гревень і рідну матір продасть !!!!

 • Kinder says:

  Ніякого ЖУРАВСЬКОГО(бандита від регіонів) і нікого з цих депутатів !!!!
  Потрібно нову владу створювати, нових, тих які ніколи в житті не були при владі !!!!
  Потрібно молодих розумних людей ставити !!!

 • zemlak says:

  Люди наші мудрі,і приймуть вірне рішення.адже видно фальш ,коли говорить Журавський!Хай прочитає 10 заповідей!Не посилатись понапрасно на бога!А пан Журавський часто згадує його!У влади земля горить під ногами!У Новоград-Волинському окрузі,зібрали кращих грибників ,які викопали гриби і пересадили в друге місце для Литвина!Ось так!Треба Журавському зробити таке свято.

 • БАНДЕРІВЕЦЬ says:

  ТІЛЬКИ ТАК, ЖОДНОГО ГОЛОСУ ОЛІГАРХЧНИМ ПАРТІЯМ ТА ЇХ МАЖОРТИТАРНИКАМ! ЖОДНОГО! А ЩО МЕНІ ПОДОБАЄТЬСЯ В КОМЕНТАХ ,ЦЕ ТЕ ЩО ВОНИ ПОЧИНАЮТЬСЯ З ЛЕГКОГО ФЛІРТУ ,А ЗАКІНЧУЮТЬСЯ ЖОРСТКИМ ПОРНО . ХОЧУ НА ОСТАНОК ДОДАТИ : ДЕКІЛЬКА ДНІВ ТОМУ ГОЛОВА УРЯДУ УКРАЇНИ М.АЗАРОВ РОЗПОРЯДИВСЯ НА АДРЕСУ КЕРІВНИЦТВА СБУ ,МВС УКРАЇНИ , ЩОДО ПІДВИЩЕНЯ ЕФЕКТИВНОСТІ РОБОТИ ПО ВИЯВЛЕННЮ ТА ПОКАРАННЮ АВТОРІВ РОЗПОВСЮДЖЕННЯ ПУБЛІКАЦІЙ ,СТАТЕЙ ТА ІНФОРМАЦІЇ В КОТРІЙ ЗАКЛИКАЄТЬСЯ ДО СИЛОВОГО ПОВАЛЕННЯ КОНСТИТУЦІЙНОГО ЛАДУ ТА ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ В КРАЇНІ .ЦЕ ОЗНАЧАЄ ЩО ВОНИ ВСЕ РОБЛЯТЬ ДЛЯ ТОГО ЩОБ ЦЕ ЗДІЙСНИЛОСЬ ТА БОЯТЬСЯ ВЛАСНОГО НАРОДУ.

  • Лелецький says:

   Януховичі і журавські бояться українського народу як огню. І правильно роблять. Бійтеся, потвори!

 • кума із замостя says:

  Саботування народного депутата Оксани Білозір такими сільськими “обранцями” як Гересняк і Бовтік – це перший сигнал для їхніх громад. Вони не просто, як страуси, ховатимуть голови у пісок при будь-якій небезпеці, вони кидатимуть свої громади в прямому й переносному сенсі цього слова при найменшій вказівці зверху. Люди, стережіться таких голів, продадуть, не захистять і не постоять за будь-кого з вас. лише власні шкурні інтереси…

 • Колодій Іванович says:

  Подивіться на Оксану Білозір і подивіться на Журавського. Навідь зовні видно різницю. Холодна презирлива посмішка, жіночи ручкі, підтянута хірургами шкура на лиці. Хто це? Друг Черновецького! Відкритий погляд, смілива і добра усмішка, на устах – наша пісня, а не блатняк. Хто це? Правильно – Оксана Білозір. Буду голосувать за неї.

 • кума із замостя says:

  у своїй газетьонці Журавський пише про те, що на портретах Оксана неправдоподібно виглядає. їй личить! А подивіться на календарики Журавського – мумія тай годі! А оцей буслик одинокий на його рекламних щитах, наводить на мене сум… Це не сімейне гніздечко української заможної родини, а якийсь убогий курінь бусла-одинака. ще й пишуть – достатку вам! Лелека символ великої родини, він не може бути один… А з добробутом і достатком асоціюються інші українські символи.які не напишу, бо вкрадуть їхні політтехнологи, які вже зовсім недолугі…

 • кума із замостя says:

  до речі, кумасі, хватить базікати в інтернеті! Чули, що сьогодні у першому читанні прийняли закон про кримінальну відповідальність за наклепи. Тепер все що з наших вуст – брехня і наговори, а з їхніх- чистєйшая правда! стережіться, бо комусь із нас язики точно вкоротять…

Залишити коментар

Gallery
7 10 22 dsc02544
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031