![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Окрилені щедрістю земляків, завдяки яким наколядували грошей на подарунки для сиріт із Житомирського притулку, одинадцятикласники Черняхівської гімназії вирішили подбати вже про містечкових малюків та ініціювали й розпочали збір коштів на придбання сучасного дитячого майданчика і встановлення його в центрі містечка. З цією ініціативою вони звернулися до керівників Черняхівської районної громадської організації «Україна – це МИ», адже той дитячий майданчик, який вони хочуть бачити біля «Вопака», коштує біля сімдесяти тисяч гривень. Громадські активісти охоче відгукнулися на пропозицію молоді і розпочинають збір коштів на дитячий майданчик у центрі Черняхова. Готуються листи-звернення до потенційних спонсорів – патріотів Малої Батьківщини, виготовляються пластикові скриньки для збору грошей, які будуть встановлені в магазинах райцентру, щоб кожен бажаючий міг пожертвувати кілька гривень на цю корисну справу. Бо ж гойдалки й інші споруди-елементи майданчика навряд чи руйнуватиме той, хто долучився до його придбання. Та й не дасть це зробити іншим.
А черняхівські гімназисти-одинадцятикласники вже зробили спільний із черняхівцями, яким вони щедрували, внесок у спільну скарбничку доброї справи – півтори тисячі гривень.
Нарешті наша молодь займатиметься корисними справами.І витрачатиме свою молодечу енергію не на танцях у АНЕЛО, а на те, щоб рідне містечко стало кращим, затишнішим…
Це дійсно круто. Але потрібно ініціативу довести до кінця і не передати її до рук наших найщедріших спонсорів, які пообіцяють прейняти всю тяготу організації та клопіт на себе, а зрештою, в офійійному порядку, переоформлять землю,яка до речі є колективною, на своє чесне ім*я і замість дитячого майданчика там постане щось непотрібне для наших діток.